Spółka epruf jest częścią Grupy Pelion. Stoi za nami 27 lat doświadczenia lidera rynku ochrony zdrowia w Polsce działającego m.in. w obszarze dystrybucji farmaceutycznej.

epruf to ponad 50-osobowy zespół specjalistów pełnych entuzjazmu dla nowych wyzwań. Zarządzamy projektami i świadczymy usługi w obszarze B2B oraz B2C.

Zajmujemy się między innymi:
• analityką: tworzeniem analiz biznesowych oraz zarządzaniem klientami,
• e-commerce,
• obsługą klienta,
• zarządzaniem projektami,
• marketingiem i komunikacją,
• usługami rozliczeniowymi.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Specjalista ds. projektów/Koordynator projektu

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska i oczekiwań:

Masz pierwsze doświadczenia w realizacji projektów i chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku? Jesteś sprawnym organizatorem, potrafisz przejąć odpowiedzialność za powierzone zadanie, wykazujesz się inicjatywą, kreatywnością i przedsiębiorczością? Nie są Ci straszne różnorodne wyzwania i realizowanie ciekawych idei? Chcesz dostać ciekawy projekt i zarządzać nim od postaw, mając realny wpływ na jego kształt i realizację?
Dołącz do zespołu epruf!

A jeśli ponadto:

  • szczerze komunikujesz się ze współpracownikami,
  • do wyzwań podchodzisz z otwartością – nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych,
  • zgadzasz się z ideą: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – wspólnie spijamy śmietankę, wspólnie przełykamy gorycz,
  • lubisz poniedziałki,
  • chciałbyś być właścicielem powierzonego Ci tematu,
  • potrafisz przyznać się do popełnionych błędów,
    to z pewnością świetnie odnajdziesz się w naszym zespole.
Oferujemy:

  • realny wpływ na kreowanie wizerunku firmy,
  • wyzwania zawodowe,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • prywatne ubezpieczenie lekowe - 80% dofinansowania do zakupu leków na receptę,
  • dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit.

Pracownik do obsługi infolinii i wprowadzania danych

Twoim zadaniem będzie:

  • obsługa infolinii i zapytań mailowych,
  • terminowe i bezbłędne wprowadzanie danych do systemu informatycznego,
  • przygotowanie dokumentów do archiwizacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności minimum 20 godzin w tygodniu w godzinach 9-17,
  • dokładności i skrupulatności,
  • komunikatywności,
  • dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym programu Excel,
  • inicjatywy w działaniu, operatywności i skuteczności działania,
  • statusu studenta, bądź absolwenta studiów wyższych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze klienta.
Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • ciekawą pracę w dużej firmie w przyjaznym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Specjalisty ds. obsługi klienta sklepu internetowego - technik weterynarii/technik zoologii

Twoimi zadaniami będzie m.in.:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów sklepu internetowego w tym doradztwo dotyczące artykułów dla zwierząt oraz opieki nad zwierzętami,
  • obsługa reklamacji i zwrotów produktów,
  • dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z klientami, w
  • wsparcie merytoryczne pozostałych konsultantów w zakresie wiedzy o zwierzętach,
  • kontrola merytoryczna opisów produktów zamieszczonych w sklepie.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia średniego - technik weterynarii, technik zoologiczny,
  • doświadczenia w pracy z artykułami zwierzęcymi lub zwierzętami,
  • doświadczenia w obsłudze klienta,
  • zaangażowania i inicjatywy w proponowaniu nowych rozwiązań,
  • komunikatywności, otwartości, przyjaznego usposobienia.
My zaoferujemy Ci:

  • fajną atmosferę pracy wśród zaangażowanych i pełnych zapału ludzi,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach wewnętrznych,
  • doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności,
  • opiekę zdrowotną oraz ubezpieczenie lekowe,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego Fit Profit.