Spółka epruf jest częścią Grupy Pelion. Stoi za nami 29 lat doświadczenia lidera rynku ochrony zdrowia w Polsce działającego m.in. w obszarze dystrybucji farmaceutycznej.

epruf to ponad 50-osobowy zespół specjalistów pełnych entuzjazmu dla nowych wyzwań. Zarządzamy projektami i świadczymy usługi w obszarze B2B oraz B2C.

Zajmujemy się między innymi:
• analityką: tworzeniem analiz biznesowych oraz zarządzaniem klientami,
• e-commerce,
• obsługą klienta,
• zarządzaniem projektami,
• marketingiem i komunikacją,
• usługami rozliczeniowymi.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutacje na poniższe stanowiska:

Lider IT

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

wykorzystanie nowych technologii do tworzenia projektów, a w tym:

  • aktywny udział w kreowaniu strategii technologicznej spółki,
  • budowanie planów rozwojowych obszaru IT,
  • prowadzenie projektów informatycznych (m.in.: w obszarze aplikacji webowych i mobilnych), posługując się metodykami zwinnymi,
  • nadzorowanie prac partnerów zewnętrznych w obszarze IT,
  • raportowanie postępów prac projektowych, budżetu projektu, stopnia realizacji KPI,
  • analiza rynku IT w zakresie innowacyjnych technologii,
  • rekomendacja konkretnych rozwiązań Zarządowi spółki,
  • prowadzenie procesów zakupowych usług IT (negocjowanie warunków i kosztów dla istniejących oraz nowych usług).

Idealny kandydat:

  • posiada przynajmniej 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umie posługiwać się narzędziami wspierającymi zarządzanie projektami IT (harmonogramowanie, delegacja zadań, realizacja zadań),
  • posiada praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów w metodykach zwinnych,
  • jest innowacyjny i otwarty na realizowanie projektów od A do Z,
  • potrafi efektywnie działać w szybko zmieniającym się środowisku,
  • ma wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • potrafi samodzielnie realizować kilka projektów na różnych etapach w tym samym czasie oraz raportować ich postępy,
  • rozumie procesy od strony biznesowej - posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami na styku biznesu i IT,
  • potrafi komunikować się z osobami zarówno o kompetencjach technicznych, jak i z klientami biznesowymi,
  • interesuje się nowymi technologiami i kręci go wdrażanie nowych rozwiązań.

A jeśli ponadto:

• jesteś nastawiony na rozwój,
• szanujesz różnorodność,
• lubisz to, co robisz,
• jesteś gotowy do pracy zespołowej,
• wykazujesz inicjatywę,
• jesteś rzetelny,
to z pewnością świetnie odnajdziesz się w naszym zespole.

Oferujemy:

  • realny wpływ na kreowanie biznesu firmy,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • wyzwania, możliwości realizacji własnych pomysłów,
  • możliwość dalszego rozwoju

oraz szereg benefitów, o których przeczytasz tutaj: Co oferujemy?

epruf_sceny_0037

Specjalista ds. Controllingu

Za co będziesz odpowiadać:

• przygotowywanie budżetu, prognoz finansowych i analiz kosztowych dla poszczególnych obszarów firmy oraz kontrolę ich wykonania,
• wsparcie kadry zarządzającej w podejmowaniu decyzji biznesowych,
• bieżący monitoring wskaźników, przygotowywanie analiz ad hoc na potrzeby Zarządu i klientów wewnętrznych,
• udział w zamknięciu miesiąca – kontrolę prawidłowości ujęcia kosztów, wyjaśnienie zmian i odchyleń,
• przygotowywanie i tworzenie rezerw,
• dbanie o terminowość i poprawność dokumentów finansowych (w tym weryfikacja merytoryczna),
• wdrażanie obowiązujących standardów i procedur,
• ścisłą współpraca z działem księgowości.

Oczekujemy od Ciebie:

• co najmniej rocznego doświadczenia w zakresie controllingu i finansów,
• wykształcenia wyższego (lub ostatni rok studiów),
• zaawansowanej znajomości programu MS Office,
• znajomości języka angielskiego.

• jesteś osobą otwartą i samodzielną,
• szczerze komunikujesz się ze współpracownikami,
• do wyzwań podchodzisz z optymizmem – nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych,
• zgadzasz się z ideą: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – wspólnie spijamy śmietankę, wspólnie przełykamy gorycz,
• lubisz poniedziałki,
• chciałbyś być właścicielem powierzonego Ci tematu,
• potrafisz przyznać się do popełnionych błędów,

Oferujemy:

• możliwość dalszego rozwoju,
• możliwość korzystania z dni pracy z domu,
• prywatną opiekę medyczną,
• prywatne ubezpieczenie lekowe - 80% dofinansowania do zakupu leków na receptę,
• wybór benefitów z pakietu My Benefit (w tym dofinansowanie karty sportowej),
• niespodzianki od Zespołu Szczęścia i pyszną kawę z ekspresu 🙂

Pracownik ds. obsługi infolinii i wprowadzania danych

  • obsługa infolinii (rozmowy przychodzące) i zapytań mailowych,
  • terminowe i bezbłędne wprowadzanie danych do systemu informatycznego.

  • dyspozycyjności 4-8 h dziennie w godzinach 8:00-16:00,
  • komunikatywności i chęci prowadzenia rozmów telefonicznych z klientami,
  • dobrej organizacji pracy,
  • rzetelności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • inicjatywy w działaniu, operatywności i skuteczności działania,
  • statusu studenta,
  • umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • stawkę 14,70 zł brutto za godzinę,
  • fajną atmosferę wśród otwartych zaangażowanych osób,
  • możliwość zdobywania doświadczeń w ciekawej rozwijającej się spółce,
  • niespodzianki od Zespołu Szczęścia.