Spółka epruf jest częścią Grupy Pelion. Stoi za nami 30 lat doświadczenia lidera rynku ochrony zdrowia w Polsce działającego m.in. w obszarze dystrybucji farmaceutycznej.

epruf to ponad 50-osobowy zespół specjalistów pełnych entuzjazmu dla nowych wyzwań. Zarządzamy projektami i świadczymy usługi w obszarze B2B oraz B2C.

Zajmujemy się między innymi:
• analityką: tworzeniem analiz biznesowych oraz zarządzaniem klientami,
• e-commerce,
• obsługą klienta,
• zarządzaniem projektami,
• marketingiem i komunikacją,
• usługami rozliczeniowymi.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutacje na poniższe stanowiska:

Magister Farmacji

Miejsce pracy: Łódź

Do programu zdalnego wsparcia farmaceutycznego pacjentów poszukujemy Magistrów Farmacji – ekspertów z zamiłowaniem do swojej pracy i empatycznym podejściem do pacjentów.

Jesteśmy dynamiczną organizacją, pracujemy zwinnie, prowadzimy wiele projektów i na bieżąco dostosowujemy się do zmian rynkowych.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalne wsparcie farmaceutyczne pacjentów zgłaszających zapytania (chat lub telefon),

  • eksperckie porady w kwestii dalszego rozwoju narzędzia do komunikacji z pacjentami.

Idealny kandydat posiada:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
  • czynne prawo wykonywania zawodu,
  • doświadczenie w pracy w aptece,
  • przyjazne nastawienie do pacjentów, chęć wsparcia i pomocy
  • chęć współtworzenia z nami profesjonalnej opieki farmaceutycznej,

Mile widziane

  • doświadczenia związane z obsługą pacjenta przez chat lub telefon.
Oferujemy:

  • pracę zdalną, umowę zlecenie,
  • elastyczność w godzinach pracy - to Ty wybierzesz dogodny czas Twojej dostępności- zapraszamy nawet jeśli jesteś zainteresowany tylko kilkoma godzinami- dostosujemy się do Twojego grafiku,
  • możliwość współudziału w rozwoju programu dla pacjentów.

Sprawdź nasze benefity!

Nie obawiaj się, rekrutujemy zdalnie i prowadzimy onboarding online!