W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Pracownik do obsługi infolinii i wprowadzania danych

Miejsce pracy: Łódź

Twoim zadaniem będzie:

  • obsługa infolinii i zapytań mailowych,
  • terminowe i bezbłędne wprowadzanie danych do systemu informatycznego,
  • przygotowanie dokumentów do archiwizacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności minimum 20 godzin w tygodniu w godzinach 9-17,
  • dokładności i skrupulatności,
  • komunikatywności,
  • dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym programu Excel,
  • inicjatywy w działaniu, operatywności i skuteczności działania,
  • statusu studenta, bądź absolwenta studiów wyższych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze klienta.
Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • ciekawą pracę na umowę zlecenie w dużej firmie w przyjaznym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

epruf_sceny_0210

Lider IT

Miejsce pracy: Łódź

W epruf będziesz:

  • tworzył innowacyjne projekty IT, kreował i projektował nowoczesne usługi i narzędzia IT,
  • współpracował z zewnętrznymi firmami realizującymi usługi IT (przeglądy parametrów jakości usług oraz nadzór nad terminowością i budżetem usług),
  • zarządzał bezpieczeństwem IT organizacji również w zakresie wytycznych GIODO/RODO,
  • odpowiedzialny za procesy zakupowe (negocjowanie warunków i kosztów dla istniejących oraz nowych usług),
  • organizował i nadzorował prace IT stanowiące integralną część projektów realizowanych przez nasze zespoły,
  • poszukiwał rozwiązań, które mogą stanowić naszą długotrwałą przewagę konkurencyjną.

Szukamy osoby, która:

  • rozumie procesy IT od strony biznesowej,
  • ma doświadczenie w organizowaniu projektów i procesów od strony IT (określanie wymagań procesu i koordynacja wdrożenia od strony IT),
  • potrafi zdiagnozować problem, proponować rozwiązania i je skutecznie wdrażać,
  • nie boi się „zakasać rękawów” i samodzielnie zrealizować zadań,
  • jest samodzielna,
  • zna i interesuje się nowymi technologiami,
  • jest komunikatywna i nie boi się podejmować wyzwań,
  • szuka nowych pomysłów,
  • jest człowiekiem twardo stąpającym po ziemi,
  • potrafi prezentować i przekazywać informacje,
  • będzie naszym przewodnikiem po obszarach IT- chcemy się od Ciebie uczyć.
Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • doskonalenie zdobytej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość uczestniczenia w strategicznych projektach biznesowych,
  • opiekę zdrowotną oraz ubezpieczenie lekowe,
  • dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit.

Młodszy Specjalista ds. Controllingu

Opis stanowiska:

  • bieżące wsparcie operacyjne Managera w zakresie realizowanych projektów
  • uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, prognoz oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • analizowanie rentowności projektów
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów
    i inwestycji
  • bieżące monitorowanie i raportowanie realizacji budżetów
  • samodzielna realizacja zadań w ramach prowadzonych projektów
  • komunikacja z innymi osobami w firmie i Grupie

Wymagamy:

  • statusu studenta, bądź absolwenta studiów wyższych
  • komunikatywności oraz inicjatywy w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętności pracy w zespole
  • entuzjazmu i zaangażowania w pracę
  • samodzielności w działaniu
  • zaawansowanej znajomości programu MS Office
  • znajomości języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale controllingu
Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • doskonalenie zdobytej wiedzy i umiejętności
  • możliwość uczestniczenia w strategicznych projektach biznesowych
  • opiekę zdrowotną oraz ubezpieczenie lekowe
  • dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit

epruf_sceny_0223

Manager Projektów

Jeśli

  • nie boisz się wyzwań, ale ich poszukujesz
  • nie poddajesz się losowi, ale samodzielnie tworzysz rzeczywistość
  • w razie trudności nie załamujesz rąk, ale zakasujesz rękawy
  • różnorodność zadań nie zniechęca Cię, ale inspiruje do działania
  • nie tłumisz swojej kreatywności, ale potrafisz skutecznie zarażać pomysłami

Szukamy kogoś takiego jak Ty
na stanowisko Managera Projektów!

Dołącz do zespołu epruf!

Oferta pracy Manager Projektów

Analityk danych

  • samodzielne opracowywanie raportów i modeli analitycznych wspierających podejmowanie decyzji zarządczych,
  • analizy trendów sprzedaży, segmentacji klientów w oparciu o zaawansowane narzędzia analityczne,
  • standaryzacja i automatyzacja opracowanych modeli analitycznych poprzez współpracę z działem IT, tworzenie specyfikacji nowych narzędzi,
  • praca z narzędziami typu Business Intelligence – przygotowywanie szablonów raportów, automatyzacja analiz z wykorzystaniem narzędzi BI/SQL.

Wymagamy:

  • wyższego wykształcenie, preferowane kierunki: matematyka, ekonometria, analityka gospodarcza, informatyka ekonomiczna,
  • minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze analiz sprzedaży, cen, marketingowych, raportowania zarządczego,
  • umiejętności analitycznych, znajomości metod ilościowych oraz samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w pracy wykorzystywane Excel, Access, Word, Power Point); biegłej znajomości MS Excel,
  • praktycznej znajomości języka SQL,
  • znajomość programów statystycznych i ekonometrycznych, w szczególności programu SPSS, znajomość narzędzi typu BI będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:

  • uczestnictwo w budowaniu nowych procedur i schematów,
  • doskonalenie wiedzy i umiejętności z zakresu analiz z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi,
  • możliwość uczestniczenia w innowacyjnych projektach,
  • program opieki medycznej PULS,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę),
  • szczepienia przeciwko grypie,
  • kantynę w miejscu pracy,
  • Pelion Wellness Program- program wspierający zdrowy tryb życia.

Oferta pracy - Analityk Danych