Spółka epruf jest częścią Grupy Pelion. Stoi za nami 27 lat doświadczenia lidera rynku ochrony zdrowia w Polsce działającego m.in. w obszarze dystrybucji farmaceutycznej.

epruf to ponad 50-osobowy zespół specjalistów pełnych entuzjazmu dla nowych wyzwań. Zarządzamy projektami i świadczymy usługi w obszarze B2B oraz B2C.

Zajmujemy się między innymi:
• analityką: tworzeniem analiz biznesowych oraz zarządzaniem klientami,
• e-commerce,
• obsługą klienta,
• zarządzaniem projektami,
• marketingiem i komunikacją,
• usługami rozliczeniowymi.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Sam wybierz nazwę stanowiska

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska i oczekiwań:

Jeśli masz doświadczenie w kreowaniu i realizacji nowych projektów biznesowych, potrafisz myśleć strategicznie, uwzględniając otoczenie i wymagania biznesu, dołącz do naszego zespołu.

Poszukujemy osób otwartych na realizowanie projektów od A do Z. Będziesz planować swoje działania, prezentować je Zarządowi i osobom decyzyjnym, a później realizować je w sposób kompleksowy, aż do osiągnięcia zamierzonego efektu.
Nie są Ci straszne różnorodne wyzwania, ciągłe zmiany i realizowanie ciekawych idei?

A ponadto:

  • szczerze komunikujesz się ze współpracownikami,
  • do wyzwań podchodzisz z otwartością – nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych,
  • zgadzasz się z ideą: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – wspólnie spijamy śmietankę, wspólnie przełykamy gorycz,
  • lubisz poniedziałki,
  • chcesz być właścicielem powierzonego Ci tematu,
  • potrafisz przyznać się do popełnionych błędów i nie powtarzasz ich

z pewnością świetnie odnajdziesz się w naszym zespole.

Oferujemy:

  • realny wpływ na kreowanie wizerunku firmy,
  • wyzwania zawodowe,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • prywatne ubezpieczenie lekowe - 80% dofinansowania do zakupu leków na receptę,
  • dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit.
  • pyszną kawę z ekspresu :)

Specjalista ds. rozliczeń i sprawozdawczości

Działania na liczbach nie są Ci obce? Analiza danych, przygotowywanie rozliczeń, współpraca z księgowością to Twój żywioł? Znasz pakiet MS Office (szczególnie Excel) oraz systemy magazynowo-księgowe (np. Subiekt GT)? A do tego umiejętnie wykorzystujesz wiedzę innych specjalistów, podejmując różnorodne wyzwania i projekty? Rzetelność, skrupulatność i dobra organizacja pracy  to Twoje atuty? Dołącz do zespołu epruf!

A jeśli ponadto:

  • jesteś osobą otwartą,
  • do wyzwań podchodzisz z optymizmem – nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych,
  • chciałbyś być właścicielem powierzonego Ci tematu,
  • potrafisz przyznać się do popełnionych błędów,

to z pewnością świetnie odnajdziesz się w naszym zespole.