Spółka epruf jest częścią Grupy Pelion. Stoi za nami 30 lat doświadczenia lidera rynku ochrony zdrowia w Polsce działającego m.in. w obszarze dystrybucji farmaceutycznej.

epruf to ponad 50-osobowy zespół specjalistów pełnych entuzjazmu dla nowych wyzwań. Zarządzamy projektami i świadczymy usługi w obszarze B2B oraz B2C.

Zajmujemy się między innymi:
• analityką: tworzeniem analiz biznesowych oraz zarządzaniem klientami,
• e-commerce,
• obsługą klienta,
• zarządzaniem projektami,
• marketingiem i komunikacją,
• usługami rozliczeniowymi.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutacje na poniższe stanowiska:

Kierownik zespołu rozliczeń

Miejsce pracy: Łódź

Szukamy samodzielnego Szefa zespołu, który uwielbia organizować i ulepszać procesy, a także wie jak zarządzić efektywnością zespołu. Jeśli lubisz stale dążyć do optymalizacji, wskazywać słabe punkty procesów, rozumiesz biznes i potrafisz wyciągać z danych te naprawdę istotne - idealnie dopasujesz się do naszych potrzeb na tym stanowisku.

Jesteśmy dynamiczną organizacją, pracujemy zwinnie, prowadzimy wiele projektów i na bieżąco dostosowujemy się do zmian rynkowych.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu specjalistów,
  • odpowiedzialność za realizację rozliczeń z partnerami w zakresie prowadzonych przez spółkę projektów (w zakresie potencjalnej zastępowalności członków zespołu przygotowanie rozliczeń: od opracowania danych i raportów do przekazania dokumentów księgowych kontrahentom),
  • raportowanie dot. projektów, dystrybucja raportów do kontrahentów zewnętrznych (wymiana danych, komunikacja z kontrahentami),
  • kontrola poprawności procesu rozliczeń w wymiarze finansowym (analiza przepływów pieniężnych spółki),
  • monitoring przebiegu procesów rozliczeniowych – rozumienie kontekstu biznesowego zmian zachodzących w procesach, przepływu danych i weryfikacja poprawności,
  • kontrolowanie zgodności realizowanych procesów z procedurami,
  • wskazywanie elementów do automatyzacji i optymalizacji procesów rozliczeniowych.

Idealny kandydat posiada:

  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem rozliczeniowym/analitycznym lub kontrolingowym,
  • umiejętność planowania i priorytetyzacji zadań zespołu,
  • doświadczenie i umiejętność monitorowania oraz raportowania efektywności zespołu,
  • umiejętności szacowania ryzyka procesów rozliczeniowych,
  • wyższe wykształcenie - finanse, ekonomia, zarządzanie,
  • umiejętności analityczne oraz biegła znajomość Excel,
  • doświadczenie w pracy analitycznej z bazami danych – warunek konieczny
  • dodatkowe atuty: znajomość VBA, R, Power BI lub innych platform BI,  KNIME, Alteryx.
A jeśli ponadto:

• jesteś osobą otwartą i samodzielną,
• szczerze komunikujesz się ze współpracownikami,
• do wyzwań podchodzisz z optymizmem – nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych,
• zgadzasz się z ideą: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – wspólnie spijamy śmietankę, wspólnie przełykamy gorycz,
• lubisz poniedziałki,
• chciałbyś być właścicielem powierzonego Ci tematu,
• potrafisz przyznać się do popełnionych błędów,
to z pewnością świetnie odnajdziesz się w naszym zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą w biurze (ok. 2 dni w tygodniu w biurze);
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • możliwość dalszego rozwoju i samodzielność w organizacji pracy zespołu;
  • pyszną kawę z ekspresu oraz liczne benefity.

Sprawdź nasze benefity!

Nie obawiaj się, rekrutujemy zdalnie i prowadzimy onboarding online!