Spółka epruf jest częścią Grupy Pelion. Stoi za nami 27 lat doświadczenia lidera rynku ochrony zdrowia w Polsce działającego m.in. w obszarze dystrybucji farmaceutycznej.

epruf to ponad 50-osobowy zespół specjalistów pełnych entuzjazmu dla nowych wyzwań. Zarządzamy projektami i świadczymy usługi w obszarze B2B oraz B2C.

Zajmujemy się między innymi:
• analityką: tworzeniem analiz biznesowych oraz zarządzaniem klientami,
• e-commerce,
• obsługą klienta,
• zarządzaniem projektami,
• marketingiem i komunikacją,
• usługami rozliczeniowymi.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Pracownik ds. obsługi infolinii

W związku z intensywnym rozwojem i nowymi projektami poszukujemy pracownika ds. obsługi infolinii.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności 4-8 h dziennie w godzinach 8-16,
  • komunikatywności i chęci prowadzenia rozmów telefonicznych z klientem,
  • dobrej organizacji pracy,
  • rzetelności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • inicjatywy w działaniu, operatywności i skuteczności działania
    statusu studenta,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze klienta.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Twoim zadaniem będzie:

  • obsługa infolinii (rozmowy przychodzące) i zapytań mailowych,
  • terminowe i bezbłędne wprowadzanie danych do systemu informatycznego.
Oferujemy:

  • stawkę 14,70 zł brutto za godzinę,
  • fajną atmosferę wśród otwartych, zaangażowanych osób,
  • możliwość zdobywania doświadczeń w ciekawej, rozwijającej się spółce,
  • niespodzianki od Zespołu Szczęścia.