Jak wygląda proces rekrutacji w epruf?

Zależy nam na nawiązaniu długotrwałej relacji, szukamy kandydatów, którzy nie tylko będą wypełniać powierzone im zadania, ale którzy będą się dobrze czuć w naszej organizacji, będą wyznawać te same wartości, będą budować atmosferę epruf. Właśnie dlatego podczas procesu rekrutacji chcemy Cię dobrze poznać, dowiedzieć się, jakim jesteś człowiekiem i co jest dla Ciebie ważne. Chcemy, żebyś dowiedział się tego samego o nas i byśmy wspólnie mogli zdecydować, czy pasujemy do siebie.


Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, dbamy o pozytywne doświadczenia kandydatów na każdym etapie rekrutacji.

przyjazna_rekrutacja_medium_big

Zobacz Kodeks Dobrych Praktyk w Rekrutacji


Nasza struktura zmienia się razem z nami i wraz z powstawaniem nowych projektów, ale możemy ją podzielić na kilka obszarów:

zarowka

projekty

analizy

analityka

kontrahenci

obsługa kontrahentów

helpdesk

helpdesk

 piktogramy_epruf-04

obsługa klienta

 oszczedzanie

rozliczenia

 IT

operacje i IT

 audyt

controlling i audyt

Stawiamy na otwartą komunikację, dlatego wszystkich kandydatów na każdym etapie rekrutacji informujemy o statusie ich aplikacji.

Zanim rozpoczniemy rekrutację, określamy wspólnie z managerem działu, kogo szukamy – jakie kompetencje i doświadczenie powinien mieć nowy pracownik, jakimi cechami powinien się charakteryzować. Tak powstaje sylwetka idealnego kandydata. Wiemy, że nikt nie jest idealny, dlatego nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań opisanych w ogłoszeniu, to i tak warto zaaplikować.

Publikujemy ogłoszenie i czekamy na znak od Ciebie.

Dokładnie przeglądamy zgłoszenia kandydatów, a Hania z naszego działu HR kontaktuje się z wybranymi osobami, zapraszając do pierwszego etapu rekrutacji. To właśnie Hanię poznasz podczas pierwszego spotkania. Zdarza się, że od razu na pierwszym spotkaniu jest już obecny manager działu. Pierwsze spotkanie to szansa, byśmy mogli dowiedzieć się więcej o Twoich osiągnięciach i projektach, które realizowałeś. Zastanów się, o jakich ciekawych case’ach możesz nam opowiedzieć i jakie Twoje doświadczenia odpowiadają oczekiwaniom na danym stanowisku. To też moment, w którym możesz zadać nam pytania.

Etap pierwszych spotkań z kandydatami trwa zwykle ok. 2 tygodni.

Wybranych kandydatów umawiamy na kolejne spotkanie, tym razem z managerem, a pozostałych kandydatów informujemy o zakończeniu rozpatrywania ich aplikacji. Spotkanie z managerem często jest ostatnim etapem – wybieramy jedną osobę, która najbardziej pasuje do profilu idealnego kandydata i rozpoczynamy rozmowy o warunkach pracy (o finansach, o tym czego oczekujemy od osoby, którą zatrudnimy na nowym stanowisku, a także o tym, czego oczekujesz Ty).

Rekrutacje na niektóre stanowiska mają jeszcze jeden etap – możemy poprosić Cię o wykonanie zadania. Dajemy czas na opracowanie rozwiązania, a następnie, w zależności od case’u, zapraszamy do omówienia go podczas spotkania lub zapoznajemy się rozwiązaniem samodzielnie.

Wdrożenie

Teraz przyszedł czas na wdrożenie. Dla nowych pracowników przygotowujemy pakiet wdrożeniowy, przydzielamy opiekuna. W pierwszych tygodniach zapoznamy Cię z obowiązkami na Twoim stanowisku, wartościami firmy i procedurami.

Etap wdrożenia jest dla nas bardzo ważny i przykładamy do niego dużą wagę. Po miesiącu i po trzech miesiącach poprosimy Cię o wypełnienie ankiety, by dowiedzieć się, jak się u nas czujesz i co jeszcze możemy zrobić żebyś poczuł się lepiej.

 

Co dalej? - Rozwój w epruf

Rozwijamy się głównie przez uczestnictwo w ciekawych projektach – pokaż nam, co potrafisz, powiedz, czego oczekujesz, a damy Ci zadanie, w którym będziesz mógł się realizować.

Raz na kwartał Twój przełożony zaprosi Cię na spotkanie, porozmawiacie o Twoich celach i osiągnięciach. Dodatkowo raz w roku odbędziesz z przełożonym rozmowę rozwojową – porozmawiacie o Twoich potrzebach, oczekiwaniach i możliwościach szkoleniowych na kolejny rok oraz wspólnie ustalicie plan Twojego rozwoju.