Pomagamy organizacjom pozarządowym efektywniej wspierać beneficjentów.

Oferujemy rozwiązanie technologiczne pozwalające na przekazanie środków finansowych osobom zainteresowanym pomocą, ale z pełną kontrolą, na jakie produkty są one wydatkowane.

System obsługi transakcji epruf jest oparty o indywidualny kod epruf -  identyfikator pacjenta przypisany do konkretnej osoby i jej numeru PESEL, z określonym limitem środków i zakresem produktów.

Zalety systemu epruf

ELASTYCZNOŚĆ

Łatwe dostosowanie parametrów programu lekowego –możliwość zarządzania limitem i zakresem produktów kwalifikujących się do finansowania (leki na receptę lub bez recepty, wyroby medyczne, środki higieniczne).

PEŁNA ROZLICZALNOŚĆ

Transparentność wydawanych środków z dokładnością do  pojedynczego beneficjenta. Możliwość przekazania niewykorzystanych w terminie funduszy kolejnym osobom.

DIGITALIZACJA

Proces przyjęcia zgłoszenia, wydania karty i komunikacji z beneficjentem odbywa się w 100% online.

KONTROLA

Gwarancja przekazania finansowania zgodnie ze statutem organizacji i zasadami wydatkowania środków.

Nowoczesne przekazywanie środków na leki

Umożliwiamy bezpieczne i łatwe przekazywanie środków pieniężnych beneficjentom na określony cel – zakup produktów dostępnych w aptekach.

Dysponujemy systemem technologicznym, narzędziami i infrastrukturą pozwalającą beneficjentom korzystać z dofinansowania do zakupu leków w aptekach na terenie całej Polski.

Ograniczamy do minimum czas, nakład pracy i formalności po stronie fundacji.

CELOWANA POMOC

Karta na zakupy w aptece – bez konieczności magazynowania leków, konfekcjonowania i dostarczania beneficjentom przez fundację.

WYGODA

Beneficjent otrzymuje pomoc natychmiastowo, realizuje zakupy samodzielnie, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, bez angażowania własnych środków.

SPRAWNA REALIZACJA

Fundacja oszczędza czas - obsługa osób zainteresowanych pomocą, rozliczanie dofinansowań jest realizowane przez epruf – dostarczamy transparentny raport statystyczny  z wykorzystania środków.

ZAUTOMATYZOWANA KONTROLA BUDŻETU

Fundacja zyskuje możliwość planowania budżetu na akcję pomocową oraz per beneficjent i ma natychmiastowy wgląd w wydatkowanie środków przez osoby objęte pomocą.

Case study - Health4Ukraine

epruf obsługuje największy w Europie program pomocowy w obszarze zdrowia, skierowany do przymusowych migrantów z Ukrainy.

Program Health4Ukraine umożliwia obywatelom Ukrainy, którzy przekroczyli granicę po 24 lutego 2022 r., uzyskanie dofinansowania do zakupu leków w aptekach ogólnodostępnych i punktach aptecznych na terenie całej Polski.

Dzięki hojności i wsparciu darczyńców ponad 318 tysięcy kobiet, dzieci i osób starszych, które schroniły się w Polsce, otrzymało pomoc w zakupie leków o łącznej wartości niemal 71 milionów złotych.

Darczyńcy programu:

  • Direct Relief - amerykańska organizacja humanitarna,
  • Polski Czerwony Krzyż,
  • Fundacja ING Dzieciom,
  • Fundacja Deloitte Polska,
  • Bristol Myers Squibb,
  • LOGEX.

fot. John Weston Group

Porozmawiajmy!

 

Katarzyna Przybyś-Makuch

Wiceprezes Zarządu ds. Rozwoju

+48 783 300 008

katarzyna.przybys-makuch@epruf.pl


 

Michalina Łubisz

Manager Projektów ds. Komunikacji i Marketingu

+48 885 992 199

michalina.lubisz@epruf.pl