Rozwijaj się w epruf!

Zaczynasz właśnie swoje życie studenckie, a może już kończysz studia i zastanawiasz się jaką drogę zawodową wybrać? Dla nas nie ma znaczenia Twój kierunek studiów, oceny w indeksie i to czy masz 100% frekwencję na zajęciach. Liczy się to jakim jesteś człowiekiem, jaka bije od Ciebie energia i czy zależy Ci na rozwoju.

Kim jesteśmy?

epruf s.a. działa na styku ochrony zdrowia i rynku ubezpieczeń. Naszą główną linią biznesową są ubezpieczenia lekowe, jednak rozwijamy się również w wielu innych obszarach, jak np. programy lojalnościowe, analizy danych, rozliczenia, obsługa infolinii, marketing. Jeśli nie jesteś pewny, w której specjalizacji poczujesz się najlepiej, nic nie szkodzi! U nas poznasz wielu specjalistów, spróbujesz swoich sił w danej dziedzinie i ocenisz czy właśnie w niej się odnajdujesz, czy może wolisz spróbować czegoś nowego.

Co da Ci epruf?

  • szansę na staż/pracę, niezależnie od Twojego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość dopasowania grafiku do zajęć,
  • pomoc w stawianiu pierwszych kroków zawodowych,
  • szansę nauki od najlepszych specjalistów,
  • możliwość poznania wielu obszarów zawodowych w jednym miejscu,
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w największej grupie kapitałowej z zakresu ochrony zdrowia w Polsce (Pelion Healthcare Group)
  • pracę w zdrowej atmosferze,
  • motywujące wynagrodzenie.
oferta pracy dla studenta

Pracownicy o epruf:

Beata, Senior Project Manager: "Pracę w eprufie zaczęłam w 2011 roku. Wcześniej doświadczenie zdobywałam w ówczesnej PGF S.A. w Dziale Strategii Finansowych i Relacji Inwestorskich. Praca w epruf umożliwiła mi nieprawdopodobny rozwój. Dziś jestem Senior Project Managerem i do moich obowiązków należy m.in. koordynacja prac back office programu lojalnościowego jednej z największych sieci drogerii w Polsce."

Tomasz, Analityk Danych: "W eprufie zacząłem pracować w 2015 roku, kiedy jeszcze studiowałem. Miałem szansę weryfikować swoją wiedzę ze studiów z tym jak naprawdę wygląda praca analityka. Niedawno skończyłem studia i dalej rozwijam swoje kompetencje w epruf."

Klaudia, studentka kierunku Management and Finance, Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń: "Poszukiwałam pracy, którą mogłabym łączyć ze studiowaniem w trybie dziennym. Najbardziej w eprufie podoba mi się atmosfera. Wiele się tu nauczyłam, poznałam ciekawych ludzi, a ta praca umożliwia mi pokrywanie własnych wydatków."

Aplikuj