Rozwijaj się w epruf!

Zaczynasz właśnie swoje życie studenckie, a może już kończysz studia i zastanawiasz się jaką drogę zawodową wybrać? Dla nas nie ma znaczenia Twój kierunek studiów, oceny w indeksie i to czy masz 100% frekwencję na zajęciach. Liczy się to jakim jesteś człowiekiem, jaka bije od Ciebie energia i czy zależy Ci na rozwoju.

Co da Ci epruf?

  • szansę na staż/pracę, niezależnie od Twojego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość dopasowania grafiku do zajęć,
  • pomoc w stawianiu pierwszych kroków zawodowych,
  • szansę nauki od najlepszych specjalistów,
  • możliwość poznania wielu obszarów zawodowych w jednym miejscu,
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w największej grupie kapitałowej z obszaru ochrony zdrowia w Polsce (Pelion SA)
  • pracę w zdrowej atmosferze,
  • motywujące wynagrodzenie.

Kim jesteśmy?

epruf s.a. działa na styku ochrony zdrowia i rynku ubezpieczeń. Naszą główną linią biznesową są ubezpieczenia lekowe, jednak rozwijamy się również w wielu innych obszarach, jak np. programy lojalnościowe, analizy danych, rozliczenia, obsługa infolinii, marketing. Jeśli nie jesteś pewny, w której specjalizacji poczujesz się najlepiej, nic nie szkodzi! U nas poznasz wielu specjalistów, spróbujesz swoich sił w danej dziedzinie i ocenisz czy właśnie w niej się odnajdujesz, czy może wolisz spróbować czegoś nowego.

Pracownicy o epruf:

cudzyslow Magda, studentka kierunku Zarządzanie Biznesem: "Pracuję w epruf od 2017 roku, zależało mi na połączeniu pracy z nauką. epruf dał mi taką możliwość, mogłam swobodnie studiować oraz rozwijać się zawodowo. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem miałam szansę sprawdzać się na różnych stanowiskach. Dzisiaj pracuję na stanowisku Specjalisty ds. współpracy z Kontrahentami i mogę stale zdobywać nowe doświadczenia dzięki temu, że firma dynamicznie się rozwija. Jednak najbardziej cenię epruf za atmosferę oraz ludzi, ponieważ to oni tworzą to miejsce."
cudzyslow Klaudia, studentka kierunku Management and Finance, Młodszy specjalista ds. Controllingu: "Poszukiwałam pracy, którą mogłabym łączyć ze studiowaniem w trybie dziennym. Najbardziej w eprufie podoba mi się atmosfera. Wiele się tu nauczyłam, poznałam ciekawych ludzi, a elastyczny grafik pozwala na zachowanie równowagi pomiędzy pracą, uczelnią a czasem wolnym."