Zapytaliśmy naszych pracowników, czym jest dla nich epruf, jak im się pracuje? 

Przeczytaj opinie pracowników o epruf!

Hanna Matyja
HR Business Partner

Cenię w epruf chęć wspólnego rozwiązywania problemów i wzajemne wsparcie w różnych tematach. Bardzo lubię tu codziennie przychodzić, bo w epruf pracują świetni ludzie, z którymi dobrze pracuje się przy projektach. Spółka daje mi dużą samodzielność, pozwala uczyć się na błędach, próbować różnych rozwiązań. Uwielbiam małe niespodzianki, które Zespół ds. szczęścia zostawia nam raz na jakiś czas na biurkach oraz wspólne świętowanie sukcesów.

 

 

 

Agnieszka Sarnowska
Kierownik działu współpracy
z kontrahentami

Pracuję w epruf niespełna 10 lat i cenię w firmie różnorodność, nasze zespoły tworzą ludzie w różnym wieku, z różnym profilem wykształcenia. Wspaniałe jest to, że z tej różnorodności czerpiemy nawzajem dużo korzyści, uczymy się od siebie i inspirujemy. Kolejna rzecz, która sprawia, że lubię pracować w mojej firmie to możliwość rozwoju. Każdy z nas poza swoim stałym zakresem obowiązków ma możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach. To szansa na  rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie nowych kompetencji, a czasem pokonywanie własnych słabości. I ostatnia rzecz, dla mnie chyba kluczowa to kultura organizacyjna naszej firmy. To urzekło mnie wiele lat temu – szacunek do współpracowników i klientów, dbałość o szczegóły, kultura osobista. Dodam jeszcze, że wspólnie z pracownikami spędzamy chwile także poza firmą. epruf jest dla mnie pracą, która wspaniale uzupełnia moje życie osobiste, czasami nawet fajnie się z nim przeplata.


Juliusz Mroziński
Manager ds. współpracy
z klientami ubezpieczeniowymi

epruf to grono kreatywnych, rzetelnych i odpowiedzialnych ludzi, którym się po prostu chce. Nieustannie doskonalimy to, co już stworzyliśmy, mimo uznania ze strony naszych partnerów biznesowych, czyli liderów rynku ubezpieczeń i prywatnej opieki medycznej. Ciągle poszukujemy również nowości, bo wiemy, że świat się zmienia. Działamy, bo chcemy się rozwijać. Potrafimy obserwować i wyciągać wnioski. Staramy się czerpać z naszych różnych doświadczeń. Nie boimy się iść pod prąd. Pamiętamy również, że nie samą pracą człowiek żyje, dlatego trudno nas spotkać w biurze późnymi wieczorami lub w weekendy. I to nie tylko w czasie pandemii. Dzięki temu od ponad 5 lat mam poczucie, że epruf to moje zawodowe miejsce na ziemi.