Zapytaliśmy naszych pracowników, czym jest dla nich epruf, jak im się pracuje? 

Przeczytaj opinie pracowników o epruf!

Hanna Matyja
HR Business Partner

Cenię w epruf chęć wspólnego rozwiązywania problemów i wzajemne wsparcie w różnych tematach. Bardzo lubię tu codziennie przychodzić, bo w epruf pracują świetni ludzie, z którymi dobrze pracuje się przy projektach. Spółka daje mi dużą samodzielność, pozwala uczyć się na błędach, próbować różnych rozwiązań. Uwielbiam małe niespodzianki, które Zespół ds. szczęścia zostawia nam raz na jakiś czas na biurkach oraz wspólne świętowanie sukcesów.


Mariola Piaseczna

Mariola Piaseczna
Koordynator Help Desk

Najważniejszą rzeczą w pracy jest dla mnie atmosfera i relacje między ludźmi. W pracy spędzamy dużo czasu, więc bardzo istotne jest, aby dobrze się w niej czuć. Kiepska atmosfera zawsze będzie się przekładać na kiepskie efekty naszej pracy. Wszyscy w epruf jesteśmy różni, a jednak dobrze nam się ze sobą współpracuje. Rozumiemy się, chętnie sobie pomagamy i możemy na siebie liczyć. Jest również wiele osób, które się ze sobą przyjaźnią. Bardzo miło wspominam początki mojej pracy w spółce, kiedy epruf był jeszcze rozproszony po kilku pomieszczeniach. Pracowałam w innym budynku, niż większość pracowników, ale mimo to koledzy i koleżanki z pracy mnie odwiedzali albo przechodząc, zaglądali i pytali o moje samopoczucie, czy czegoś nie potrzebuję. To było bardzo miłe. Ludzie w epruf się zmieniają, ale pozytywna atmosfera pozostaje niezmienna.

zdjecie AWAgnieszka Welfler
Analityk ds. rozliczeń

W epruf odpowiadam za poprawność procesu rozliczania ubezpieczenia lekowego i kilku mniejszych projektów, przygotowuję dane dla księgowości i sporządzam raporty. Dbam też o zgodność danych w bazie ze stanem faktycznym i poprawność ustawień systemowych. W epruf podoba mi się to, że mam dużą swobodę działania – to ja decyduję o tempie i sposobie swojej pracy, tak aby przygotować rozliczenia w terminie. Tutaj liczy się osiągnięty efekt, a nie droga, jaką do niego dotarłam. Fajne jest też wspólne dążenie do usprawnień procesów. Powszechne jest tu myślenie na zasadzie „jeśli coś działa to nie znaczy, że nie może działać lepiej i szybciej”.

 


Agnieszka SarnowskaAgnieszka Sarnowska
Kierownik działu współpracy z aptekami

Pracuję w epruf niespełna 10 lat i cenię w firmie różnorodność, nasze zespoły tworzą ludzie w różnym wieku, z różnym profilem wykształcenia. Wspaniałe jest to, że z tej różnorodności czerpiemy nawzajem dużo korzyści, uczymy się od siebie i inspirujemy. Kolejna rzecz, która sprawia, że lubię pracować w mojej firmie to możliwość rozwoju. Każdy z nas poza swoim stałym zakresem obowiązków ma możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach. To szansa na  rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie nowych kompetencji, a czasem pokonywanie własnych słabości. I ostatnia rzecz, dla mnie chyba kluczowa to kultura organizacyjna naszej firmy. To urzekło mnie wiele lat temu – szacunek do współpracowników i klientów, dbałość o szczegóły, kultura osobista. Dodam jeszcze, że wspólnie z pracownikami spędzamy chwile także poza firmą. epruf jest dla mnie pracą, która wspaniale uzupełnia moje życie osobiste, czasami nawet fajnie się z nim przeplata.