Spółka epruf jest częścią Grupy Pelion. Stoi za nami 30 lat doświadczenia lidera rynku ochrony zdrowia w Polsce działającego m.in. w obszarze dystrybucji farmaceutycznej.

epruf to ponad 50-osobowy zespół specjalistów pełnych entuzjazmu dla nowych wyzwań. Zarządzamy projektami i świadczymy usługi w obszarze B2B oraz B2C.

Zajmujemy się między innymi:
• analityką: tworzeniem analiz biznesowych oraz zarządzaniem klientami,
• e-commerce,
• obsługą klienta,
• zarządzaniem projektami,
• marketingiem i komunikacją,
• usługami rozliczeniowymi.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutacje na poniższe stanowiska:

Specjalista ds. rozliczeń i obsługi klienta

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • rozpatrywanie zasadności wniosków od klientów oraz wprowadzanie danych do systemu
  • informowanie klientów o etapie realizacji sprawy i wyjaśnianie z nimi niejasności
  • kontaktowanie się z klientami (telefon, mail oraz poczta tradycyjna- wysyłki i odbiór dokumentów)
  • tworzenie dokumentacji

Wymagamy:

  • wykształcenia minimum średniego lub w trakcie studiów
  • dokładności, skrupulatności​ i dobrej organizacji pracy
  • cierpliwości i umiejętności do wykonywania monotonnych zajęć związanych z wprowadzaniem wniosków do systemu
  • zaangażowania w realizację powierzonych zadań ​
  • odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym programu Excel​
  • umiejętności pracy w zespole​
Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę stacjonarną